Welcome Guest, please login or register.
Yeni
Sayfa: [1] 2 3 ... 6
 1 
 : 19. Şubat 2012, 13:53:11 
Başlatan HO Admin - Son mesaj Gönderen: HO Admin
EsSelam A.

Son zamanlarda, bir çok forum sitelerinde de olduğu gibi, sitemizede de kötü niyetli kullanıcıların devamli kayıt yapmaları sonucu, üye kayıt işlemi kapatılmıştır.

Buna rağmen yinede kayıt olmak isteyen üyelerimiz forum@hatim-online.com adresine bir mail atmalari kâfi gelecektir. Mailde belirtilmesi gereken veriler:

1. Üye ismi
2. E-Mail Adresi
3. Şifre (geçici)


Kayıt, forum yöteticimiz tarafından gerçekletirildikten sonra, her zaman şifrenizi değiştirebilirsiniz.
Şifrelerinizi lütfen basit tutmayın: Hesabınız için güçlü şifreler kullanın, şifrenizi bir çok sitede tekrar kullanmayın. Bu kuralı takip etmeyi hiç bir sitede ihmal etmeyin.
Güçlü şifre 8 veya daha fazla karakter içerir, sözlük kelimesi veya bilinen, kolayca tahmin edilen kombinasyon karakterlerinden olmamalıdır.

Bir çok forumda, botlar giriş sayfasına saldırmaktadır, üye hesaplarına rastgele şifreler denemektedir.

VesSelam

 2 
 : 19. Şubat 2012, 13:22:10 
Başlatan HO Admin - Son mesaj Gönderen: HO Admin
Sistemimizde yeni bir Hatim açmanın kaideleri değişmiştir! Açıkta toplam 1284 Hatmimiz mevcut olduğundan ve kayıtlı Üyelerimizin yapmış oldukları istek Hatimlerin ortalama üç sene kadar uzun bir zamandan sonra bitmesi, bize bu önlemi almaya zorladı.
Bundan böyle Okunmakta olan Hatim sayısı 100 den fazla olduğunda, sistemimiz yeni bir Hatim açmaya müsade etmeyecektir. Böylelikle istekte bulunduğunuz bir Hatim 3 aydan daha kısa bir zamanda bitmesi mümkün olacaktır.

Lütfen evvela okunmakta olan yarım Hatimlerimizi tamamlamaya garet edelim!

12.02.2012

Sayfa: [1] 2 3 ... 6