Welcome Guest, please login or register.
Yeni
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Neden Hatim Online Forum?  (Okunma Sayısı 3098 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
HO Admin
Administrator
Neuling

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« : 22. Mart 2011, 03:05:58 »

Sitemiz Hatim Online Community 15 Haziran 2007 tarihinden günümüze online hizmet etmektedir. Bu zaman zarfında (şu an) 1050 nin üzerinde hatim gerçekleşmiş durumda.

Geçen bu zaman süresince bir çok üyemiz bir Forum açılması isteğinde bulundular. Ekibimizin az kişiden oluşması ve bu kişilerinde az zamanları olmaları hasebi ile Forum açmaya bir türlü cesaret edemedik. İsteklerin sıklaşması sonucu açma kararı aldık. İstekte bulunan Üyelerimizin çoğunluğunun Türk olmasından dolayı, Formumuz ilk etapta Türkçe olarak devam edecek.

Niyetimiz bir Forum açıpta islami her konu ve sahada istişare etmek, her suale cevap yazmak veya fıkhî  kaide ve meseleleri çözmek değil, sırf sayfa ve sistemimiz hakkında hizmet sunmaktır. Neticede internet yeterince bu konuları işleyen Forumlarla dolup taşmakta.

Umudumuz; ihtiyaç duyan üyelerimizin birbirleriyle burada buluşup ortaklaşa grupların meydana gelmesi, hatim gün ve geceleri oluşturmalarıdır. Bunun içinde özel bir Hatim Takvimi hizmete eklenmiş durumda. Ayrıca Üyelerimiz, Forum sayesinde Özel İletiler [PM] bölümünde birbirleriylede irtibat kurabilecekler. Buda inşallah birleşip bir hamlede nice hatimler indirmelerine vesile olacaktır.

İleriye yönelik ne gibi gelişmeler olur bilemiyoruz. İnşallah birlikte karşılıklı daha nice hatimler indirme imkânı sağlanmış oluruz.

Hatim-Online Community Ekibi

Buyrun hep birlikte hatim indirelim: Hatim-Online.Community

Allah ise nûrunu tamamlıyacaktır. Saff 8
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer: